Spis postojów taksówek w Legionowie

Jeśli podobnie jak my nie lubisz zamawiać taksówki przez telefon to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Nie ma żadnego problemu. Z taksówek w Legionowie możesz korzystać bezpośrednio z ulicy. Aktualnie w mieście jest spora ilość miejsc, gdzie można złapać taryfę i nikt nie powinien mieć kłopotów ze znalezieniem odpowiedniego blisko własnego domu. Każdy postój taxi w Legionowie jest szczegółowo opisany i nie powinno być problemu, żeby do niego trafić. Taksówki firm i korporacji taksówkarskich oczekują na nich najczęściej przez całą dobę. Poniżej prezentujemy spis miejsc postojów taksówek w Legionowie, czyli miejsc, z których wsiąść można do taksówki bez jej zamawiania:
– Postój taxi w Legionowie na ulicy Generała Józefa Sowińskiego 8 nieopodal Alei 3 Maja. Szeroki teren, w którym utworzono przestrzeń dla co najmniej piętnastu samochodów, chociaż z reguły stoi ich tam mniej.
– Postój taxi na ulicy Tadeusza Kościuszki. Zbudowano go tuż przy przystanku PKP, każdy korzystający z pociągów albo SKM będzie miał do niego blisko.
– Postój na Jana III Sobieskiego tuż przy ulicy Piotra Wysockiego i przystanku PKS.
Jeśli chodzi o stojące na postojach taksówki, to samochody są specjalnie oznakowane. Muszą mieć na swoim dachu świecący kogut z napisem danej firmy taksówkarskiej albo adresem strony internetowej takie jak https://taxilegionowo.pl. Samochody korporacji mają zazwyczaj spójną kolorystykę oraz grafikę z boku pojazdu a także na bagażniku.
Jak widać w mieście bardzo łatwo da się znaleźć taryfę bez jej wcześniejszego zamawiania i wystarczy tylko wyjść z domu i przejść się po ulicy.

Related articles

Back to Top