Serwis mitsubishi Warszawa

Serwis mitsubishi Warszawa – profesjonalny serwis zaprasza na przeglądy, naprawy i diagnostykę. Można tam również wymienić tarcze klocków hamulcowych, wyważyć koła, uzupełnić klimatyzację, wymienić sprzęgło, rozrząd i olej.

Samochody marki mitsubishi cechują się wysoką jakością wykonania. Mówi się, że ta japońska marka jest jedną z najlepszych na całym świecie. Jako jedna z niewielu firm realizuje politykę proekologiczną. Samochody wyposażone są w specjalne katalizatory, które zmniejszają emisję spalin. Jak zapewnia producent, samochody mitsubishi mogą zostać bezpłatnie zutylizowane przez jeden z ich punktów recyklingowych. Również fabryki mitsubishi w Tajlandii wyposażone są w systemy zapobiegające degradacji środowiska naturalnego, (filtry kominowe i oczyszczalnie ścieków fabrycznych) a auta wykonane są z materiałów ekologicznych.

Nie dziwi zatem, że mitsubishi jest jedną z najczęściej wybieranych marek. W przypadku chęci zakupu modelu nowego lub używanego, warto odwiedzić salon mitsubishi w Warszawie.

Related articles

Back to Top