Polecamy parking Strachowice przy wrocławskim lotnisku

Jeśli planujesz zostawić samochód na parkingu przy wrocławskim lotnisku, a nie znasz firmy „parking Strachowice”, to niedobrze. Oni są najlepsi.

Firma „parking Strachowice” istnieje we Wrocławiu już przeszło 7 lat i od tamtej pory zyskała całe mnóstwo zadowolonych klientów. Stało się tak nie tylko dlatego, że „parking Strachowice” jest stosunkowo tani (zwłaszcza, jeśli porówna się jego ceny z opłatami na parkingu bezpośrednio przed strachowickim terminalem); ale również dlatego, że firma dogadza klientowi jak tylko może. Przede wszystkim należy powiedzieć, że w cenie postoju na „parking Strachowice” znajduje się ubezpieczenie pojazdu. Lecz, co wydaje się ważniejsze, również w cenie postoju, jest na „parking Strachowice” bezpłatny transport klienta z i na lotnisko firmowymi samochodami. Takie rozwiązanie jest po pierwsze, niezwykle komfortowe, a po drugie podyktowane koniecznością – „parking Strachowice” znajduje się bowiem kwadrans jazdy od głównego terminala Strachowic. Po trzecie, na „parking Strachowice” można w ramach opłaty parkingowej korzystać również, ze wszystkich znajdujących się na parkingu urządzeń w rodzaju kompresora, czy urządzenia ułatwiającego rozruch auta. Warto tu zaznaczyć, że na „parking Strachowice” znajduje się łazienka z toaletą i prysznicem, a także specjalny pokój, w którym podróżująca z małym dzieckiem mama, może je (dziecko) spokojnie przewinąć i nakarmić. Cały „parking Strachowice” jest pod wiatami – samochód nie nagrzeje się więc latem, ani nie zostanie zasypany śniegiem w zimie. Cały teren, na którym znajduje się „parking Strachowice” jest ogrodzony monitorowany przez system kamer i strażnika z psem – o bezpieczeństwo samochodu nie trzeba się więc martwić.

Widać chyba już po samym opisie, że „parking Strachowice” to całkiem niezły wybór na parkowanie. Tanio, komfortowo, szybko. Warto więc rozważyć tę propozycję.

Related articles

Back to Top