Ochrona dzieci podczas jazdy samochodem

Myslisz o bezpieczeństwie swoich pociech podczas jazdy w aucie? Jako odpowiedzialny ojciec masz obowiązek. Żeby zapewnić im tą ochrone powinno się uczynić wszystko żeby twoje maluchy były bezpieczne. Oprócz tego nasze dzieci powinny również komfortowo jeździć. Nie wiesz jak? W niniejszym artykule opiszę jak to zrobić.

Każdy z nas chce by siedzenia dla dzieci, jakie kupimy były jak najlepsze, oraz by koszt nie był wysoki. W sklepach jest mnóstwo takich produktów, a ich cena uzależniona jest na ogół od parametrów technicznych. Będąc w sklepie natkniemy się na dużo wartościowych foteli. Koszt startuje od 190 zł a kończy na 1900 zł. Skąd występuje taka różnica? Przyczyn jest mnóstwo. Po pierwsze wartość uzależniona jest od wagi naszego malucha. Wyróżniamy trzy rodzaje: 0-13kg, 8-17kg oraz 15-34kg. Te pierwsze są dla maluchów. Ten rodzaj sztywno podtrzymuje główkę malucha. Ponadto wyróżniają się tym że montuje się je odwrotnie do kierunku jazdy. Kolejny rodzaj dedykowany jest dla maluchów starszych. Przejażdżki w tego rodzaju foteliku jest przodem do kierunku jazdy. Dzieciaki są przypięte przy pomocy pasów przy fotelu. Przeważnie są to cztery. Ważące najwięcej dzieciaki są usztywniane za pomocą pasów przytwierdzonych w samochodzie. Oprócz tego cena fotelika zależy od kraju pochodzenia oraz dokładności zrobienia. Są fotele Polskie, Hiszpańskie, albo Niemieckie – te z reguły są wysokiej jakości. Występują także fotele importowane z państw azjatyckich, np. Wietnam czy Malezja. Są przeważnie twarde a także potrafią urwać się pasy. Trzeba by pomyśleć czy warto to kupować. Należy również wiedzieć o tym by każde z foteli otrzymały certyfikat. Twoje maluchy muszą czuć się bezpiecznie! Gdzie taki fotel nabyć? Dobrym sposobem jest wyszukiwarka Google. Wpisując np. foteliki samochodowe pojawi się nam dużo sklepów gdzie będzie co wybrać. Alternatywnie można iść do sklepu, lecz w tamtym miejscu ceny będą wyższe w konfrontacji z siecią.

Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego dzieciaka, dlaczego nie zatroszczysz się również o jego komfort w czasie podróży samochodem? Czy w czasie pięknych weekendów nie przytrafiło Ci się usłyszeć narzekań na oślepiające słońce? Czy malutkie dzieciaki nie jęczą, albo nie potrafią spać wskutek dostających się przez okna promieni? Pomyśl również o wygodzie Twojego dzieciaka i zafoliuj szyby w Twoim samochodzie. Myślisz, że to wywalenie pieniędzy w błoto? Nic bardziej mylnego. To gwarancja ulepszenia luksusu podróży a także przyjemność z podróżowania nawet w okropnie pogodne dni. Słońce nie będzie oślepiać twoich pociech w pogodne dni. Dodatkowo klimatyzacja będzie sobie radzić w dużym stopniu lepiej a środek samochodu nie będzie się szybko grzać. W jaki sposób to zrobić? Wyszukać firmę która to wykona jest bardzo łatwo. Trzeba wykorzystać przeglądarkę Google pisząc np.: przyciemnanie szyb Rzeszow . To jest najlepsza metoda. Wyskoczą nam zakłady z lokalnego miejsca zamieszkania. Podjedźmy tam i dajmy dzieciakom komfort jazdy samochodem.

Related articles

Back to Top