Loty do Barcelony

Madryt i Barcelona to dwa zdecydowanie najpopularniejsze wśród turystów hiszpańskie miasta. W ostatnich latach można odnieść wrażenie, że Barcelona wręcz przejęła prym pod względem turystycznym, co zawdzięcza doskonale rozbudowanej sieci komunikacyjnej, licznym ośrodkom kulturalnym, pięknym widokom, a także skojarzeniu z popularnym klubem piłkarskim.

Dzięki wspomnianym wyżej szlakom komunikacyjnym, w zależności od startu podróży, do Barcelony dotrzeć można niemal każdym możliwym sposobem. W ofercie znajdują się rejsy promem, wycieczki autobusowe i pociągowe czy loty samolotami, w tym tanich linii lotniczych. Trasę tę można oczywiście pokonać również samochodem, co jest dość często wybieraną formą podróży.

Ci z turystów, którzy cenią sobie jednak komfort podróży oraz nie lubią poświęcać na nią wiele czasu, zwykle decydują się na lot samolotem. Loty do Barcelony z Warszawy nie są drogie, a w odpowiednim terminie można kupić je nawet za kilkadziesiąt złotych, co bywa tańszym rozwiązaniem niż, nieporównanie dłuższa, podróż autokarem.

Related articles

Back to Top