Co efektownie odmieni styl Twojego auta?

W dzisiejszych czasach cenną umiejętności jest wyróżnianie się z tłumu. Dróg jest wiele. Jedną z popularniejszych metod jest przemiana wizualna pojazdu tak, by wzbudzał zachwyt wśród innych użytkowników dróg. A przy produktach oferowanych w sprzedaży nasz środek lokomocji możemy przeobrazić w prawdziwe cudo. Jak się do tego zabrać?

Podstawą wszystkich zmian wizualnych auta są felgi aluminiowe lub jeszcze korzystniej w wersji chromowanej. Ta zasada dotyczy zwyczajnego poprawienia wyglądu auta jak również w zaawansowanym tuningu. To właśnie felgi nadają wyrazu użytkowanemu autku. W zależności od potrzeb auto może nabrać elegancji lub cech sportowych.

Dobranie odpowiednich lekkich obręczy z aluminium nie jest takie trudne jak może się zdawać. Z pomocą śpieszą nam konfiguratory producentów, dzięki nim dobór jest łatwy i przyjemny, więc nie musimy być znawcami w tym temacie. Dalej możemy już kierować się indywidualnymi pomysłami. Dodatkowym atutem takiego narzędzia jest możliwość przymierzenia wirtualnie jak nowe felgi będą się prezentowały na naszym aucie.

Od strony montażowej felgi ze stopów lekkich w przeciwieństwie do swoich stalowych odpowiedników są bardziej uniwersalne w zastosowaniu. Felgi te ze wszystkimi swoimi wielkościami są projektowane tak, by jednolita felga pasowała do możliwie najszerszej ilości marek pojazdów. Jedyną niezmienną wielkością jest rozstaw śrub. Wszystkie inne parametry mogą w pewnych obszarach ulegać zmianom.

Na zamknięciu tematu warto dodać, że dokonując zakupu kół aluminiowych warto wybierać z propozycji markowych producentów. Felgi z Chin, których nie brakuje na rynku, kuszą ciekawym wzornictwem i niewiarygodnie atrakcyjną ceną, ale duma z użytkowania tych kół zazwyczaj nie trwa długo.

Related articles

Back to Top